EP Line
home
o produktu
eshop

 

Oogaa je známá a zavedená značka dětského silikonového nádobí, které je však úplnou novinkou na našem trhu. Děti si určitě získá svým líbivým designem v zářivých barvách a navíc čtyři postavičky zvířátek se střídavě objevují na každém z produktů. Veselý slon tak může odvézt pozornost lecjakého nejedlíka a rodiče ho pak mohou snáz nakrmit.

Celosvětovým hitem je nesporně silikonová lžička ve tvaru letadélka, která dělá s dětmi divy. Není rodiče, který by při krmení tuto hru na „letadélko“ nehrál. V tomto případě je však simulace letu mnohem snazší. Další variantou je lžička s vláčkem nebo parníkem.

Dospělí zajisté ocení funkčnost a nesporné výhody silikonového nádobí. Nejenom, že je nerozbitné, což je většinou hlavní kritérium při nákupu dětského nádobí, ale je i velice snadné na údržbu. Nepohlcuje pachy i chutě, nemění svoji strukturu při dlouhodobém používání jako plast a hlavně neobsahuje Bisfenol A (BPA) či jiné chemické látky. Oogaa splňuje ty nejpřísnější podmínky kvality platné pro EU a náš trh.

Silikonové nádobí Oogaa vydrží nízké, ale i velmi vysoké teploty (přibližně od -40°C do 260°C), aniž by se deformovalo. Může se tak použít při přípravě pokrmů v mikrovlnné troubě, horkovzdušné troubě, ale stejně dobře se dá využít i při skladování potravin v mrazáku.

 

Výhody silikonu jako materiálu pro dětské nádobí:

Použití: